Menu arrow-prev-red

Menu Modely
Hlavní navigace
Porsche - Initialzündung. - Die Konzeptstudie Mission E Cross Turismo.
Na začátku je vždycky jiskra.
Koncepční studie Mission E Cross Turismo.

Mission E Cross Turismo

Cena bude k dispozici již brzy

> 440 kW

Výkon v kW

> 600 PS

Výkon v PS

< 3,5 s

Zrychlení z 0 - 100 km/h

Co už tak nás, pracovníky společnosti Porsche může napadnout, přemýšlíme-li o zítřku? Ovšem, sportovní vůz budoucnosti. Ale také trvalá mobilita. Digitalizace. A v neposlední řadě myslíme na všechny ty úžasné lidi, kteří pro skvělou budoucnost vynakládají maximum svých schopností.

Koncepční studie Porsche – Mission E – se díky modelu Porsche Taycan již stala realitou.

K možnosti předobjednání

Zažijte
Abspielen
Porsche - Mission E Cross Turismo Porsche - Mission E Cross Turismo Porsche - Mission E Cross Turismo

Porsche samozřejmě poznáte na první pohled. Takové jste ale ještě neviděli.

Novou koncepční studií Mission E Cross Turismo Vám chceme představit naši vizi elektromobility v podobě sportovního vozu s čistě elektrickým pohonem, jako stvořeného pro aktivní životní styl. 4 dveře, 4 samostatná sedadla a zadní prostor, který nabízí ještě větší prostor pro iniciativní využití. Vozidlo vhodné pro běžně náročný den – ale s výkonovými parametry, které jsou všechno jiné než běžné.

Nový Taycan – záloha na budoucí možnou objednávku

Váš zájem o nový Taycan můžete vyjádřit tím, že si zaregistrujete možnou budoucí objednávku formou zaplacení zálohy. Po úspěšné registraci obdržíte aktuální a exkluzivní informace jednak přímo o modelu Taycan, jednak o všem, co se týká tématu elektromobility u firmy Porsche.

Nyní registrovat

Porsche - Mission E dostávejte aktualizace
Zažijte

Změřit hranice.

Kompaktní elektromotory, baterie v podlaze, žádný spalovací motor, žádný výfukový systém, žádný tunel převodovky. Jen možnosti, jak překonat dosavadní koncepce a uplatnit nové myšlení.

Například harmonický soulad typických tvarů Porsche s vylepšenou aerodynamikou. Výsledkem je karoserie optimalizovaná z hlediska techniky proudění, zaměřená maximálně na výkon.

Příď vozu se díky ploché kapotě podobá ikonické 911. Vertikální otvory pro vstup vzduchu pro vzduchovou clonu kolem předních kol vyzařují nespoutanou dynamiku.

Díky výrazným zadním blatníkům a mimořádně sportovní plynulé linii karoserie od vrcholového bodu střechy k zádi je koncepce Mission E Cross Turismo jasně identifikovatelná jako Porsche.

Zapuštěné dveřní kliky se automaticky vysunou, jakmile se k vozu přiblížíte. Na straně řidiče i spolujezdce je do vybavení vozu elegantně integrována elektricky otevíratelná nabíjecí přípojka, která nabízí komfortní nabíjení za jakékoli situace.

Výrazná touha po volnosti.

Výrazná touha po volnosti.

Zvětšená výška vozidla, robustní podvozek a elektrický pohon všech kol s komfortním ovládáním jasně ukazují, že Mission E Cross Turismo nezastaví žádný neobvyklý terén.

Porsche - Mission E Cross Turismo Porsche - Mission E Cross Turismo Porsche - Mission E Cross Turismo

Výkon, který je důvodem k radostnému výkřiku. Vašemu, protože hlas vozu je téměř neslyšný.

Výkonové parametry, které rozbuší každé sportovní srdce, hovoří samy za sebe: 440 kW (600 k) systémového výkonu přeskočí z 0 na 100 km/h za méně než 3,5 s. A ovšem: schopnosti na dlouhých tratích jsou zaručeny – je to přece typické Porsche.

500 km nezávislosti.

Mission E Cross Turismo je díky dojezdu více než 500 km (NEFZ) dokonale připraven k jakékoli okamžité akci. A při jeho inovativní technologii 800 V bude po ujetých 400 km znovu nabit za pouhých 15 minut.

Porsche - Mission E Dostávejte aktualizace